Diskuze o aftech

Připravily jsme pro vás diskuzi o aftech. Můžete psát jak dotazy ohledně aftů, tak můžete také napsat vaše osobní zkušenosti z léčbou aftů. Na tomto místě by mohla vzniknout zajímavá diskuze o aftech.

Příspěvky můžete číst a přidávat dole pod tímto článkem.

 • #1 napsal Jana
  7 roků zpět

  Zdravím všechny, kteří mají s afty problémy. Včera jsem si myslela, že mi začíná růst osmička. Sice mi bylo divné, že mi jde bolest až do krku a bolí mě uzliny, ale stejně jsem vyrazila k paní zubařce. A prý to není zub, ale zduřený aft, mám se připravit na několikatýdenní bolest. Takže se psychicky připravuju na to, že se pořádně nenajím, protože ho mám na takovým místě, kde se ozve při každým polknutí :-(
  Nemáte někdo nějaké zkušenosti ?

 • #2 napsal Vlaďka
  6 roků zpět

  Ahoj, měla jsem s afty problémy odmalička, klidně až 5 najednou, zkoušela jsem všechno možné, ale jsou to většinou prparáty na už vzniklé afty. Když se něco takového často dělá, je to nějaký problém v těle, který je potřeba vyřešit, a pak se afty nedělají. U někoho to může být projev alergie (nejčastěji rajčata, ostré koření, citrusové plody). Já jsem však (z jiného důvodu) začala brát b-komplex (nejlepší je pangamin – pivovarské kvasnice) a afty se mi samy od sebe přestaly dělat. Jedno s těch béček mi prostě chybělo a když pravidelně doplňuju, jsem bez aftů.

 • #3 napsal Markéta
  6 roků zpět

  Na afty mi pomohla vždycky jen fialka. Ale já je měla často, tak jsem to začala řešit jinak. Začala jsem si posilovat imunitní systém, kupuji si na to Hlívu ústřičnou. Je dost silná, takže afty se už nedělají a jsem celkově zdravější. Zkus to taky.

 • #4 napsal Loreal
  6 roků zpět

  Na afty 100% pomůže Prednison v dávkách větších jak 20mg. (jen na předpis)

 • #5 napsal Bohča
  6 roků zpět

  Chci se vás zeptat, byli jsme se synem (1.rok) na očkování, potom mel dva dny teplotu a dnes treti den mu vyskocily dva puchyrky jeden na rtu a druhy na jazycku, muze to mit treba nejakou reakci na to ockovani? Poradte diky moc

Ještě žádné trackbacky.